شرکت صنایع شهاب گاز سوز علاوه بر تلاش مداوم در خصوص تولید و عرضه قطعات و کیت های دوگانه سوز استاندارد و بادوام همواره برنامه های متنوعی را جهت گسترش خدمات مرتبط را تدوین و اجرا نموده است.شاخص ترین خدمات شرکت صنایع شهاب گاز سوز به شرح ذیل است :

همانگونه که گفته شد شرکت صنایع شهاب گاز سوز قدیمی ترین خط تولید قطعات کیت های دوگانه سوز LPG و اولین تولید کننده بومی قطعات کیت ها و قطعات دوگانه سوز CNG در ایران است . بر همین اساس با توجه به لزوم بررسی های کیفی اقدام به توسعه آزمایشگاه مجهزی جهت تست های مرتبط با طراحی و تکوین محصولات نمود که پس از اجباری شدن دریافت گواهینامه استاندارد برای کیت ها و قطعات سیستم های دوگانه سوز LPG و CNG و با تایید مراجع ذیصلاح ابتدا آزمایشگاه همکار سازمان استاندارد ایران گردید .

همچنین با واردات محصولات مرتبط با کیت های دوگانه سوز LPG و CNG و نیاز کشور به ایجاد آزمایشگاه مرجع آزمون بررسی کیفیت در صنعت LPG و CNG ،توسعه سیستم مدیریت فرآیندهای آزمایشگاه مرجع طبق استاندارد ISO17025 در دستور کار قرار گرفت و پس از مدتی گواهینامه آزمایشگاه مرجعه نیز اخذ گردید.

یکی از خدماتی که همواره در شرکت صنایع شهاب گاز سوز در حال توسعه و تکامل است ،نصب کیت های LPG و CNG به دو صورت نصب کارخانه ایی (تجهیز خودروهای در حال تولید) و نصب کارگاهی می باشد.

نصب سیستم دوگانه سوز کارخانه ایی : 

در این بخش از خدمات شرکت صنایع شهاب گاز سوز اقدام به طراحی و استقرار ایستگا های کاری نصب کلیه تجهیزات اعم از نصب قطعات کیت ،نصب مخزن ،تست نشتی و کیفی بر روی خطوط تواید خودروها می نماید. همچنین در برخی پروژه ها به دلیل تسریع در روند اجرای تجهیز خطوط تولید خودروسازان کشور ،پرسنل آموزش دیده و متخصص این شرکت برای مدت کوتاهی اقدام به راه اندازی ایستگا های فوق نموده اند.

نصب سیستم دوگانه سوز کارگاهی :

یکی دیگر از روش های رایج جهت تجهیز و نصب کیت های دوگانه سوز LPG  و CNG ،نصب در کارگاه های مجهز و استاندارد با استفاده از پرسنل آموزش دیده و متخصص می باشد که کلیه مراتب نصب و تست قطعات را طبق استانداردهای مرتبط انجام دهد. شرکت شهاب گاز سوز نیز با  آموزش متقاضایان نمایندگی و کارگاه نصب ،بررسی و استانداردسازی کارگاه های نصب و اخذ گواهینامه ها و مجوزهای مرتبط اقدام به راه اندازی نمایندگی های نصب و خدمات پس از فروش در کلیه شهر نموده است . لیست این نمایندگی های شرکت صنایع شهاب گاز سوز در بخش نمایندگی ها در دسترس مشتریان گرامی قرار دارد.

شرکت صنایع شهاب گاز سوز در راستای اطمینان بخشیدن به مشتریان گرامی ضمن رعایت استانداردهای کیفی و تولیدی (تمدید مداوم گواهینامه استاندارد سازمان ملی استاندارد ایران گواه این مطلب هست)برای کلیه قطعات و محصولات 6 ماه گارانتی در نظر گرفته است.

مشتریان گرامی می توانند برای حصول اطمینان از اصالت محصولات و گارنتی محصولات به سامانه “بررسی اصالت و گارانتی محصولات” مراجعه و با وارد کردن شماره سریال محصول مورد استفاده خود ،از وضعیت زمان گارنتی خود اطلاع یابند.

لازم به ذکر است مشتریان گرامی می باید طبق دستورالعمل ثبت قطعات در سامانه گارانتی نسبت به ثبت اطلاعات نصب اقدام نمایند تا مشمول ارائه خدمات گارانتی شرکت صنایع شهاب گاز سوز ،گردند.

نصب و استفاده از کیت دوگانه سوز LPG و CNG در خودرو خدمات متنوعی را طلب می کند و شرکت صنایع شهاب گاز سوز خود را ملزم به ارائه کلیه خدمات مرتبط می داند.

یکی از مهمترین خدمات پس از فروش قطعات و کیت های دوگانه سوز ،تست ادواری قطعات و کیت های LPG و CNG می باشد. تست ادواری یکی از الزامات استفاده از خودروهای دوگانه سوز است که در کلیه استانداردهای مصرف گاز در خودرو مورد اشاره قرار گرفته است. تست ادواری به خدماتی گفته می شود که صاحبان خودرو می باید در فواصل و دروه های تعریف شده ایی برای تست و تعمیر قطعات گاز سوز به مراکز (نمایندگی های) مجاز مراجعه نموده و در این مراکز نسبت به پذیرش ،تست و صدور گواهینامه سلامت خودرو اقدام گردد.

کلیه نمایندگی های شرکت صنایع شهاب گاز سوز که لیست آنها در بهش نمایندگی ها بر اساس استان و شهر تقسیم بندی شده اند، قابلیت ارائه این خدمات را دارند.

یکی دیگر از خدمات شرکت صنایع شهاب گاز سوز آگاهی و آموزش کلیه افراد مرتبط با متقاضیان و مشتریان کیت ها و قطعات LPG و CNG می باشد. این خدمات در سطوح ذیل ارائه می شود:

  • آموزش های عمومی
  • آموزش پرسنل شاغل در شرکت شهاب گاز سوز
  • آموزش مشتریان گرامی
  • آموزش کارشناسان و کارکنان شاغل در نمایندگی ها